POLITYKA DOT. DOSTAW I ZWROTÓW

Zapewniamy bezpłatną dostawę w krajach Unii Europejskiej i innych wskazanych miejscach docelowych. Wliczamy cenę dostawy do ceny Twojego zamówienia. Pokrywamy cenę dostawy przez co nie zostaną naliczone żadne dodatkowe opłaty.

Zwykle przetwarzamy i wysyłamy Twoje zamówienie w ciągu 2 dni roboczych po otrzymaniu płatności. Jeśli wybrałeś opcję płatności po otrzymaniu zamówienia, Twoje zamówienie wysyłamy również w ciągu 2 dni po jego otrzymaniu. Korzystamy z usług zewnętrznego dostawcy, który jest odpowiedzialny za Twoje zamówienie. Nie możemy zagwarantować dokładnego czasu dostawy, ale możemy podać przybliżony czas jej realizacji. Naturalnym jest to, że mogą wystąpić opóźnienia związane z wykonywaniem mebli na specjalne zamówienie klienta. Opóźnienie może być też skutkiem wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności lub odległoscią dostawy. W każdym razie, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby informować Cię o ppostępach w realizacji Twojego zamówienia.

Jeśli zawierasz umowę jako konsument, masz prawo odstąpić od zamówienia w ciągu 30 (trzydziestu) dni bez podania przyczyny. Produkty stworzone pod zamówienie mogą zostać zwrócone tylko w przypadku problemów z jakością.

Oferujemy BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ do następujących krajów:

Austria

Włochy

Belgia

Łotwa

Bułgaria

Litwa

Chorwacja

Luksemburg

Cypr

Malta

Czechy

Holandia

Dania

Polska

Estonia

Portugalia

Finlandia

Rumunia

Francja

Słowacja

Niemcy

Słowenia

Grecja

Hiszpania

Węgry

Szwecja

Irlandia

Wielka Brytania