Errors found:

Samodzielnie produkujemy - malowanie proszkowe
Samodzielnie produkujemy - malowanie proszkowe

Każdy stół ELENSEN jest malowany w naszej własnej malarni. Dzięki temu możemy osiągnąć najwyższą jakość malowania, eksperymentować lub zaoferować niestandardowe kolory - wszystko w naszych rękach.

Nasze wyroby metalowe malujemy proszkowo. Jest to proces malowania suchą farbą proszkową, dlatego ten sposób malowania nazywany jest czasem malowaniem na sucho. Gdy przedmiot jest pomalowany, umieszcza się go w piecu, w którym farba równomiernie się stopi pokrywając powierzchnię. W piecu związki chemiczne farby proszkowej reagują ze sobą i polimeryzują, poprawiając w ten sposób właściwości farby. Pokryta w ten sposób powierzchnia będzie doskonale służyć i będzie wyglądać świetnie - jakby odlana.

Ta metoda malowania została wybrana ze względu na następujące zalety:- powierzchnia jest zabezpieczona przed rdzą;- farby nie zawierają toksycznych substancji ani szkodliwych lotnych związków organicznych - w ten sposób dbamy o dobro pracowników i środowisko;- szeroka gama kolorów;- powierzchnia staje się wyjątkowo odporna na pękanie, zarysowania, blaknięcie;- powierzchnia chroniona przed promieniami UV.

Jeśli szukasz produktu o nienagannej jakości powierzchni i kolorze do wyboru z niemal całej palety RAL, nie ma wątpliwości - skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci stworzyć stół najbardziej odpowiedni do Twojego wnętrza: nawymiar@elensen.pl