Errors found:

Gwarantujemy jakość - blaty, których używamy
Gwarantujemy jakość - blaty, których używamy

ELENSEN od ponad trzech lat produkuje i sprzedaje stoły w całej Europie. Od pomysłu do produktu w Twoim domu - na Litwie wszystkie procesy są wykonywane pod jednym dachem. To jest powód, dla którego możemy monitorować jakość na każdym etapie.

Każdy materiał, na który zdecydujemy się użyć, jest zawsze testowany podczas tworzenia produktu. W ten sposób wybieramy najlepszą opcję. W chwili obecnej oferujemy blaty stalowe malowane proszkowo, lity dąb, fornir dębowy, MDF, Compact HPL i inne. Nawet po wieloletniej produkcji udoskonalamy je zgodnie z produkcją i zaleceniami klientów. Jest to dla nas bardzo ważne, aby uzyskać informacje zwrotne i je wdrożyć.

Do wszystkich naszych olejowanych blatów używamy ekologicznych olejów, które nie zawierają wody, a składniki pochodzą z naturalnych źródeł bez lotnych rozpuszczalników organicznych. W tej chwili oferujemy blaty z MDF lakierowanego, jak również z litego dębu lub jesionu. Produkujemy również blaty wykonane z bardzo wytrzymałego HPL Compact. Te blaty są bezpieczne dla żywności i wodoodporne. Nasi dostawcy mogą zapewnić szeroką gamę kolorów i wzorów.

Jeśli od dawna szukałeś właśnie takiego stołu - pomożemy i wykonamy go zgodnie z Twoimi życzeniami! Skontaktuj się z nami: nawymiar@elensen.pl