Errors found:

Gwarantujemy jakość - HPL
Gwarantujemy jakość - HPL

Jednym z najpopularniejszych blatów ELENSEN jest imitacja betonu HPL klejona na MDF. Wygląd tego blatu doskonale komponuje się w nowoczesnych wnętrzach i sprawia, że taki stół jest wielkim detalem! Ze względu na świetne właściwości HPL jest również idealnym wyborem do codziennej aktywności. O tym powiemy Ci więcej w tym poście.

HPL to materiał laminowany arkuszowo wytwarzany poprzez prasowanie kilku warstw papieru w warunkach wysokiego ciśnienia i wysokiej temperatury: arkusze papieru nasączone żywicami fenolowymi, papier ozdobny impregnowany żywicą melaminową oraz górną warstwę dekoracyjną pokrytą przezroczystą folią melaminową, co daje wytrzymałość powierzchni. Powierzchnia HPL jest odporna na wodę lub parę, ciepło, ścieranie, zarysowania, dlatego jest wykorzystywana głównie do produkcji stołów roboczych, blatów kuchennych oraz elewacji mebli.

Zawsze testujemy nasze materiały, aby stworzyć warunki jak w domu klienta i sprawdzić jego niezawodność. Czy zdarzyło Ci się przypadkowo przykryć blat ołówkiem lub długopisem? Żaden problem, powierzchnia znów będzie idealnie czysta! Rozlałeś filiżankę wody, herbaty, soku lub wina na ukochany blat? Weź ściereczkę i wyczyść powierzchnię - ponieważ powierzchnia jest wielowarstwowa, nie przemaknie i nie pozostaną żadne plamy. Boisz się, że blat zostanie zarysowany? Sprawdziliśmy to i możesz być pewien - nie pojawiły się żadne rysy! ELENSEN oferuje duży wybór stołów z blatem imitującym beton - od 120x60 cm lub 100x100 cm do 40x40 cm z kolekcji FOREST. Ale nie bój się eksperymentować i pisać, jeśli potrzebujesz innych wymiarów lub HPL - zawsze pomożemy Ci zrealizować Twoje wizje!

Jeśli od dawna szukałeś właśnie takiego stołu - pomożemy i wykonamy go zgodnie z Twoimi życzeniami! Skontaktuj się z nami: nawymiar@elensen.pl