Errors found:

Gwarantujemy jakość - opakowanie
Gwarantujemy jakość - opakowanie

Pakowanie produktu jest jedną z ostatnich operacji w produkcji. Zwracamy na to szczególną uwagę - czy produkt przemierza dziesiątki, czy tysiące kilometrów. Stoły są dodatkowo zabezpieczone od wewnątrz, a na zewnątrz ... przekonasz się - w pudełkach zmieści się nawet zmęczony kolega!

Często słyszymy komentarze, że rozpakowanie nie było łatwym zadaniem, ale tylko w ten sposób możemy zapewnić, że większość produktów dotrze bezpiecznie do domu i będzie świetnie wyglądać w środku. Każdy stół pakowany jest w wielowarstwowe kartony o grubości 7 mm. Każdy bok pudełka jest wzmocniony tekturowymi narożnikami, a na koniec wszystko zawijane jest w folię. Ta sekwencja chroni przed wstrząsami, wilgocią i naciskiem, których nie można uniknąć podczas transportu. Wszystkie przesyłki dostarczane są przez firmę kurierską DPD bezpośrednio pod wskazany adres.

Każda paczka jest oznaczona logiem ELENSEN - dzięki temu kurierom łatwiej znaleźć przesyłki, aw przypadku niejasności możemy szybciej zidentyfikować nasze produkty. Naszym celem jest dostarczanie przesyłek tak bezpiecznie i szybko, jak to tylko możliwe! Ponieważ ELENSEN ma 30-dniową politykę zwrotów, to samo opakowanie jest idealne na wycieczkę po stole z powrotem do nas, jeśli stół nie spełnił twoich nadziei. Gwarantujemy jednak, że w stołach ELENSEN nie sposób nie zakochać się ... Zamów teraz i przekonaj się sam!

Jeśli od dawna szukałeś właśnie takiego stołu - pomożemy i wykonamy go zgodnie z Twoimi życzeniami! Skontaktuj się z nami: nawymiar@elensen.pl