Errors found:

Samodzielnie produkujemy - frezowanie cnc
Samodzielnie produkujemy - frezowanie cnc

Zawsze jest łatwiej, gdy masz wszystko zrobione samodzielnie. Blaty wykonujemy na frezarce CNC w naszej fabryce. Oferujemy różne kształty, dokładność i jakość!

Frezowanie CNC to specyficzny rodzaj obróbki CNC. Skomputeryzowane kontrole są używane do produkcji niestandardowych części lub produktów o wysokiej jakości i precyzyjnym wykończeniu. Jest preferowany w wielu branżach ze względu na jego dokładność, spójność i zdolność do wysokiej produkcji i jednorodności. Frezarka wytwarza wysokiej jakości części o wysokim poziomie szczegółowości i wykończenia. Frezarki CNC używają narzędzi obrotowych do wycinania materiału, zgodnie z instrukcjami pochodzącymi z pliku CAD, projektu części.

W tej chwili przetwarzamy dąb, jesion, fornir dębowy MDF, zwykły MDF, Compact HPL i inne materiały do ​​produkcji naszych stołów ELENSEN. Jesteśmy otwarci na nowe materiały, dlatego współpracujemy z projektantami, aby urzeczywistniać wizje.

Jeśli od dawna szukałeś właśnie takiego stołu - pomożemy i wykonamy go zgodnie z Twoimi życzeniami! Skontaktuj się z nami: nawymiar@elensen.pl