Errors found:

SOFA SIDE TABLE SILENCE

SILENCE Stolik boczny do Sofy Szeroki

495 zł

(brutto)
  • Czarny
  • Biały

Szeroki stolik Boczny do Kanapy Silence składa się z kanciastej stalowej podstawy i gładkiej powierzchni, która idealnie przylega do podstawy. Całość tworzy naprawdę nowoczesny design, który doskonale sprawdzi się w wielu ustawieniach i dopełni wystrój w Twoim domu. Stolik posiada unikalną konstrukcję, która może zostać umieszczona niezależnie od sofy lub fotela lub być ustawiona w taki sposób, aby zapewnić poręczną powierzchnię, gdziekolwiek jej potrzebujesz.

Aby uzyskać jeszcze bardziej współczesną powierzchnię i odrobinę nowoczesnego designu, spróbuj połączyć Stolik Boczny do Kanapy Silence ze Stolikiem Kawowym Silence, Stolikiem Bocznym Silence lub Stolikiem typu Konsola Silence. Wszystkie stoły Silence są elegancko czarne, a ich wszechstronny design pięknie eksponuje ozdoby, zapewnia praktyczną powierzchnię i wygląda po prostu oszałamiająco w każdym pomieszczeniu.

MOŻEMY ZMODYFIKOWAĆ PRODUKT WEDLE TWOICH POTRZEB!

Jeśli chcesz zamówić stolik o innych, SPERSONALIZOWANYCH WYMIARCH oraz KOLORACH skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na nawymiar@elensen.pl