Uzyskaj 5% rabatu

na pierwsze zamówienie

z kodem

NEWTABLE

Errors found:

Circle in Square - Side table

CIRCLE IN SQUARE Stolik boczny

549 zł

(brutto)
  • Szary
  • Czarny
  • Różowy
  • Terakotowy
  • Black Oak

Stolik Circle in Square jest dokładnie taki, jak sugeruje jego nazwa – przedstawia okrąg w kwadracie. Jednocześnie jest czymś znacznie więcej. To dzieło sztuki współczesnej, stylowy i praktyczny, a zarazem wyrazisty mebel. Czarna, pomalowana proszkowo stalowa podstawa stanowi idealną konstrukcję dla eleganckiego blatu, dostępnego w kolorze czarnym, różowym, szarym lub terakotowym.

To naprawdę wszechstronny stolik, który sprawdzi się równie dobrze w salonie, sypialni lub korytarzu - wszędzie tam, gdzie chcesz mieć zarówno funkcjonalny jak i użyteczny mebel z dobrym designem. Użyj stolika Circle in Square osobno lub w zestawieniu z kilkoma elementami lub połącz go z naszym Stolikiem Kawowym Circle in Square, aby stworzyć idealny duet.

MOŻEMY ZMODYFIKOWAĆ PRODUKT WEDLE TWOICH POTRZEB!

Jeśli chcesz zamówić stolik o innych, SPERSONALIZOWANYCH WYMIARCH oraz KOLORACH skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na nawymiar@elensen.pl

Elensen to Twój dom

Nic nie daje większej radości niż nasze meble uatrakcyjniające Twój dom.

Projektantka Juste Porake

Projektantka, która uwielbia swoją pracę, uśmiecha się cały czas i tworzy ciepłe i domowe meble. Fanka prostych, lakonicznych kształtów, które są ponadczasowe. Co więcej, osoba, która inwestuje całą siebie w przedmioty, które tworzy.