Uzyskaj 5% rabatu

na pierwsze zamówienie

z kodem

NEWTABLE

Errors found:

HELPER Stolik boczny do sofy

199 zł

(brutto)
  • Czarny
  • Biały
  • Black Oak
  • Zabielany Dąb
  • Czarny dąb

HELPER- stół, który faktycznie stoi na boku Twojej sofy!

ELENSEN zaprezentował wcześniej HELPER 35x25, 45x35 oraz okrągłe wersje D35. Teraz przedstawiamy wersję HELPER, która została stworzona na podstawie opinii wszystkich naszych klientów. Konfiguracja tej wersji zajmuje tylko minutę. Jej szerokość zmieści bok sofy o szerokości od 13 cm do 21 cm.

Stworzyliśmy ten stół z myślą o praktyczności. Blat ma wymiary 25x35 cm, idealny do postawienia iPada lub 13-calowego laptopa lub piwa, kieliszka wina lub czegoś innego :)

Blat wykonany jest z forniru dębowego lub z trwałej i wodoodpornej płyty wiórowej laminowanej. Blat występuje w 3 różnych i najbardziej popularnych kolorach - biały dąb, czarny lub brązowo/szaro. Stół ten zagwarantuje bezpieczną podstawę dla Twoich rzeczy obok Ciebie. Stół ten waży zaledwie 1,7kg i można go z łatwością zabrać w podróż jako przenośny ministolik do pracy. Istnieją setki miejsc i sposobów na jego wykorzystanie!

MOŻEMY ZMODYFIKOWAĆ PRODUKT WEDLE TWOICH POTRZEB!

Jeśli chcesz zamówić stolik o innych, SPERSONALIZOWANYCH WYMIARCH oraz INNYCH KOLORACH / MATERIAŁACH skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na nawymiar@elensen.pl