Uzyskaj 5% rabatu

na pierwsze zamówienie

z kodem

NEWTABLE

Errors found:

SILENCE Stolik kawowy

495 zł

(brutto)
  • Szary
  • Czarny
  • Biały
  • Raw steel

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak będzie wyglądał stolik kawowy w Twoim domu? Może nadal nie jesteś pewien, czy jest to właściwy i najbardziej odpowiedni zakup? Od teraz potrzebujesz tylko telefonu i „vualia”! Korzystając z urządzenia z aparatem, naciśnij przycisk "kostka" w rogu zdjęcia i będziesz mógł zobaczyć stół w swoim pokoju. Jeśli korzystasz z komputera, możesz sprawdzić tabelę 3D, naciskając przycisk „3D” na zdjęciu.

Stolik Kawowy typu Konsola Silence składa się z kanciastej stalowej podstawy i gładkiej powierzchni, która idealnie przylega do podstawy. Całość tworzy naprawdę nowoczesny design, który doskonale sprawdzi się w wielu aranżacjach i dopełni wystrój w Twoim domu.

Aby uzyskać jeszcze bardziej nowoczesną powierzchnię i odrobinę współczesnego akcentu, spróbuj połączyć nasz Stolik Kawowy typu Konsola Silence ze Stolikiem Bocznym Silence lub Stolikiem typu Konsola Silence. Wszystkie stoły Silence są elegancko czarne, a ich wszechstronny design pięknie eksponuje ozdoby, zapewnia praktyczną powierzchnię i wygląda po prostu oszałamiająco w każdym pomieszczeniu.

MOŻEMY ZMODYFIKOWAĆ PRODUKT WEDLE TWOICH POTRZEB!

Jeśli chcesz zamówić stolik o innych, SPERSONALIZOWANYCH WYMIARCH oraz KOLORACH skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na nawymiar@elensen.pl

Elensen to Twój dom

Nic nie daje większej radości niż nasze meble uatrakcyjniające Twój dom.