Uzyskaj 5% rabatu

na pierwsze zamówienie

z kodem

NEWTABLE

Errors found:

SIDE TABLE SILENCE

LINE Stolik kawowy

1 899 zł

(brutto)
  • Black Oak
  • Zabielany Dąb
  • Czarny dąb

Nowa kolekcja startuje już teraz! Stolik kawowy LINE to coś innego w naszej ofercie - okrągły stół z miejscem do przechowywania wykonany z litego dębu i forniru dębowego, zapewniających zarówno trwałość, jak i oszałamiającą naturalną estetykę, która będzie dopełnieniem każdego wystroju. Można go używać w połączeniu ze stolikiem LINE Side table - kolejną nowością w ofercie. LINE to doskonały dodatek do każdej przestrzeni życiowej.

Stolik kawowy o średnicy 80 cm zapewnia wystarczającą powierzchnię na napoje, przekąski, książki i elementy dekoracyjne. Jego idealna wysokość 40 cm zapewnia idealną równowagę między funkcjonalnością a stylem, dzięki czemu jest wygodny zarówno do zabawiania gości, jak i relaksujących wieczorów w domu. Jedną z wyróżniających cech tego stolika kawowego jest jego miejsce do przechowywania. To pomysłowe rozwiązanie do przechowywania, ukryte dyskretnie pod blatem, pozwala utrzymać porządek i porządek w salonie, zapewniając łatwy dostęp do ulubionych czasopism, pilotów i innych niezbędnych rzeczy.

Oferujemy trzy wyśmienite opcje kolorystyczne, które można dopasować do osobistego gustu i preferencji w zakresie wystroju wnętrz. Wybierz ciepły i ponadczasowy ciemny dąb, elegancki i nowoczesny dąb bielony lub bogaty i luksusowy czarny dąb. Wzbogać swoją przestrzeń życiową dzięki elegancji i praktyczności naszej kolekcji LINE.

MOŻEMY ZMODYFIKOWAĆ PRODUKT WEDLE TWOICH POTRZEB!

Jeśli chcesz zamówić stolik o innych, SPERSONALIZOWANYCH WYMIARCH oraz KOLORACH skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na nawymiar@elensen.pl