Uzyskaj 5% rabatu

na pierwsze zamówienie

z kodem

NEWTABLE

Errors found:

LINE Stolik boczny

LINE Stolik boczny

1 299 zł

(brutto)
  • Black Oak
  • Zabielany Dąb
  • Czarny dąb

Nowa kolekcja startuje już teraz! Stolik boczny LINE to coś innego w naszej ofercie - okrągły stół ze schowkiem wykonany z litego dębu i forniru dębowego, zapewniający zarówno trwałość, jak i oszałamiającą naturalną estetykę, która będzie uzupełnieniem każdego wystroju. Można go łączyć ze stolikiem kawowym LINE - kolejna nowość w ofercie. LINE jest idealnym dodatkiem do każdej przestrzeni życiowej.

Stolik boczny o średnicy 40 cm zapewnia dużo miejsca na książki i przedmioty dekoracyjne. Jego idealna wysokość 55 cm zapewnia idealną równowagę między funkcjonalnością a stylem, dzięki czemu nadaje się obok sof lub łóżek. Jedną z wyróżniających cech tego stolika kawowego jest miejsce do przechowywania. To pomysłowe rozwiązanie do przechowywania, ukryte dyskretnie pod blatem, utrzymuje porządek w salonie, zapewniając łatwy dostęp do ulubionych czasopism, pilotów i innych niezbędnych rzeczy.

Oferujemy trzy wspaniałe opcje kolorystyczne, które można dopasować do osobistego gustu i preferencji w zakresie wystroju wnętrz. Wybierz ciepły i ponadczasowy ciemny dąb, elegancki i nowoczesny dąb bielony lub bogaty i luksusowy czarny dąb. Wzbogać swoją przestrzeń życiową elegancją i praktycznością naszej kolekcji LINE.

MOŻEMY ZMODYFIKOWAĆ PRODUKT WEDLE TWOICH POTRZEB!

Jeśli chcesz zamówić stolik o innych, SPERSONALIZOWANYCH WYMIARCH oraz KOLORACH skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na nawymiar@elensen.pl