Uzyskaj 5% rabatu

na pierwsze zamówienie

z kodem

NEWTABLE

Errors found:

COFFEE TABLE MOON

MOON Stolik Kawowy

989 zł

(brutto)
  • Szary
  • Czarny

Ten stolik wyprzedza inne stoły i jest gigantycznym skokiem na przód w dziedzinie projektowania wnętrz. Ta pięknie zaokrąglona powierzchnia przypomina nam księżyc i spoczywa na trzech solidnych jesionowych nogach, które wyeksponują wszelkiego rodzaju ozdoby, napoje i inne rzeczy, które postawiasz na tym stole. Stolik Moon jest dostępny w dwóch kolorach: szarym oraz czarnym (lub zaćmionym - jak bywa w przypadku księżyca) i występuje w dwóch rozmiarach oraz wysokościach.

Spróbuj połączyć Stolik Kawowy Moon ze Stolikiem Bocznym Moon, aby uzyskać jeszcze bardziej niepowtarzalną powierzchnię i nowoczesny design, używając dwóch stolików w tym samym kolorze lub mieszając i dopasowując je, aby uzyskać trochę ekstrawagancji z wykorzystaniem uniwersalnych odcieni.

MOŻEMY ZMODYFIKOWAĆ PRODUKT WEDLE TWOICH POTRZEB!

Jeśli chcesz zamówić stolik o innych, SPERSONALIZOWANYCH WYMIARCH oraz KOLORACH skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na nawymiar@elensen.pl

Projektantka Juste Porake

Projektantka, która uwielbia swoją pracę, uśmiecha się cały czas i tworzy ciepłe i domowe meble. Fanka prostych, lakonicznych kształtów, które są ponadczasowe. Co więcej, osoba, która inwestuje całą siebie w przedmioty, które tworzy.