Uzyskaj 5% rabatu

na pierwsze zamówienie

z kodem

NEWTABLE

Errors found:

FOREST Stolik Boczny

439 zł

(brutto)
  • Dąb
  • Czekoladowy
  • Concrete HPL
  • Black Oak
  • Czarny Fenix NTM

Stolik Boczny Forest łączy tradycyjny kunszt i wiedzę z nowoczesną konstrukcją i materiałami. Ten stolik z serii Forest składa się z kanciastej stalowej podstawy w eleganckiej czerni i tacy z pięknego dębu lub korka. Całość oferuje to, co najlepsze z kilku światów: klasyczne materiały, fachowo wykonane wzornictwo i współczesny styl.

Jest to bardzo wszechstronny stolik boczny, który można wykorzystać w wielu ustawieniach i wnętrzach. Spróbuj postawić Stolik Boczny Forest przed kanapą, aby uzyskać dużo praktycznej powierzchni na napoje, piloty, materiały do ​​czytania lub ozdoby. Być może potrzebujesz więcej powierzchni na korytarzu lub szukasz eleganckiego stolika nocnego?

Aby uzyskać jeszcze bardziej stylowy wystrój wnętrza i wyjątkową powierzchnię, połączyć Stolik Boczny Forest ze Stolikiem Kawowym Forest lub kilkoma innymi stolikami bocznymi. Wybierz pasujące tace, aby uzyskać czysty, klasyczny wygląd, lub zaszalej, mieszając ze sobą i dopasowując dostępne materiały.

MOŻEMY ZMODYFIKOWAĆ PRODUKT WEDLE TWOICH POTRZEB!

Jeśli chcesz zamówić stolik o innych, SPERSONALIZOWANYCH WYMIARCH oraz KOLORACH skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na nawymiar@elensen.pl