Uzyskaj 5% rabatu

na pierwsze zamówienie

z kodem

NEWTABLE

Errors found:

TRAY Długi stolik kawowy

TRAY Długi stolik kawowy

1 275 zł

(brutto)
  • Czarny

Stolik Kawowy Tray łączy oszałamiające, klasyczne materiały z nowoczesnym designem, tworząc elegancki stolik, który będzie Ci towarzyszył przez lata. Stolik ten jest dostępny w doskonałej jakości jesionie lub drzewie dębowym. Całość jest pomalowana w celu uzyskania eleganckiego wyglądu lub starannie lakierowana, aby wydobyć naturalne piękno drewna.

Taca będąca częścią stolika znajduje się na kanciastej podstawie wykonanej ze stali malowanej proszkowo. Dzięki temu uzyskujemy elegancki, trójwymiarowy kształt, który pasuje do każdego pomieszczenia. Wybierz jeden z trzech klasycznych kolorów – jesion czarny, jesion naturalny lub dąb – w zależności od gustu i Twojego wnętrza.

Spróbuj zestawić nasz Stolik Kawowy Tray wraz z naszym mniejszym stolikiem bocznym, aby uzyskać ultranowoczesną dekorację w dopasowanych kolorach lub w kilku różnych, uzupełniających się odcieniach.

MOŻEMY ZMODYFIKOWAĆ PRODUKT WEDLE TWOICH POTRZEB!

Jeśli chcesz zamówić stolik o innych, SPERSONALIZOWANYCH WYMIARCH oraz KOLORACH skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na nawymiar@elensen.pl