Uzyskaj 5% rabatu

na pierwsze zamówienie

z kodem

NEWTABLE

Errors found:

FOREST DUO Konsola

1 165 zł

(brutto)
  • Dąb
  • Czekoladowy
  • Concrete HPL
  • Black Oak
  • Czarny Fenix NTM

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak będzie wyglądał stolik kawowy w Twoim domu? Może nadal nie jesteś pewien, czy jest to właściwy i najbardziej odpowiedni zakup? Od teraz potrzebujesz tylko telefonu i „vualia”! Korzystając z urządzenia z aparatem, naciśnij przycisk "kostka" w rogu zdjęcia i będziesz mógł zobaczyć stół w swoim pokoju. Jeśli korzystasz z komputera, możesz sprawdzić tabelę 3D, naciskając przycisk „3D” na zdjęciu.

Ten stolik typu konsola kontynuuje elegancką, minimalistyczną kolekcję FOREST. Wykonany jest z metalowej ramy z różnymi blatami do wyboru. Dąb w kolorze naturalnym lub pomalowany na czarno. FENIX – nanotechnologiczny laminat o ultra matowej powierzchni w kolorze czarnym. Laminat ten zdobył wiele nagród i zyskuje na popularności. Beton – bardzo realistyczny laminat HPL w kolorze betonu, trwały i miękki w dotyku. Konsola ma 100 cm długości i 35 cm głębokości, dzięki czemu idealnie nadaje się do wąskiego korytarza.

MOŻEMY ZMODYFIKOWAĆ PRODUKT WEDLE TWOICH POTRZEB!

Jeśli chcesz zamówić stolik o innych, SPERSONALIZOWANYCH WYMIARCH oraz KOLORACH skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na nawymiar@elensen.pl

Elensen to Twój dom

Nic nie daje większej radości niż nasze meble uatrakcyjniające Twój dom.