Uzyskaj 5% rabatu

na pierwsze zamówienie

z kodem

NEWTABLE

Errors found:

SIDE TABLE SILENCE

ZIGZAG Stół Jadalniany

3 499 zł

(brutto)
  • Czarny
  • Wooden

Stół do jadalni ZIGZAG został zaprojektowany tak, aby odzwierciedlał przytulny, stylowy i funkcjonalny dom – dzięki temu stanie się miejscem rodzinnych atrakcji.
Wyrafinowane klasyczne linie projektowe mebli nabierają bez wysiłku innego stylu, a stół staje się schematyczny i konceptualny. Ponieważ głównym akcentem stołu jest noga w kształcie zygzaka, wszystkie pozostałe linie pozostają surowe, co pozwala na podkreślenie części akcentującej. Prostokątny blat pozwoli na zebranie sześcioosobowej firmy. Prostota, funkcjonalność i estetyka to cała tajemnica tego stołu. Stół wykonany jest z ekologicznej sklejki brzozowej i wraz z kunsztem stolarzy staje się nowym i zachwycającym detalem wnętrza.

MOŻEMY ZMODYFIKOWAĆ PRODUKT WEDLE TWOICH POTRZEB!

Jeśli chcesz zamówić stolik o innych, SPERSONALIZOWANYCH WYMIARCH oraz KOLORACH skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na nawymiar@elensen.pl

Projektantka Juste Porake

Projektantka, która uwielbia swoją pracę, uśmiecha się cały czas i tworzy ciepłe i domowe meble. Fanka prostych, lakonicznych kształtów, które są ponadczasowe. Co więcej, osoba, która inwestuje całą siebie w przedmioty, które tworzy.