Uzyskaj 5% rabatu

na pierwsze zamówienie

z kodem

NEWTABLE

Errors found:

TRAVERSA Dining table

TRAVERSA Stół Jadalniany

2 199 zł

(brutto)
  • Concrete HPL
  • Czarny Fenix NTM
  • Oak HPL

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak będzie wyglądał stolik kawowy w Twoim domu? Może nadal nie jesteś pewien, czy jest to właściwy i najbardziej odpowiedni zakup? Od teraz potrzebujesz tylko telefonu i „vualia”! Korzystając z urządzenia z aparatem, naciśnij przycisk "kostka" w rogu zdjęcia i będziesz mógł zobaczyć stół w swoim pokoju. Jeśli korzystasz z komputera, możesz sprawdzić tabelę 3D, naciskając przycisk „3D” na zdjęciu.

ELENSEN przedstawia nasz pierwszy stół do jadalni - TRAVERSA! Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ podąża on za naszymi tradycjami projektowymi. Jest elegancki, nowoczesny, minimalistyczny i po prostu piękny. Wykonany z czarnych stalowych nóżek, z poprzecznymi belkami na różnych wysokościach. Ten stół ma wygląd betonu HPL, dębu HPL i czarnego blatu FENIX NTM. Jest bardzo trwały i praktyczny. Średnica stołu wynosi 110 cm, a jego wysokość 74 cm. Stół ten jest przeznaczony do mniejszych kuchni lub jadalni.

MOŻEMY ZMODYFIKOWAĆ PRODUKT WEDLE TWOICH POTRZEB!

Jeśli chcesz zamówić stolik o innych, SPERSONALIZOWANYCH WYMIARCH oraz KOLORACH skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na nawymiar@elensen.pl

Elensen to Twój dom

Nic nie daje większej radości niż nasze meble uatrakcyjniające Twój dom.