Uzyskaj 5% rabatu

na pierwsze zamówienie

z kodem

NEWTABLE

Errors found:

COFFEE MAGAZINE TABLE AVEI

AVEI Stolik kawowy na czasopisma

1 209 zł

(brutto)
  • Brązowa skóra
  • Szara wełna
  • Czarna skóra
  • Ciemnoniebieska wełna

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak będzie wyglądał stolik kawowy w Twoim domu? Może nadal nie jesteś pewien, czy jest to właściwy i najbardziej odpowiedni zakup? Od teraz potrzebujesz tylko telefonu i „vualia”! Korzystając z urządzenia z aparatem, naciśnij przycisk "kostka" w rogu zdjęcia i będziesz mógł zobaczyć stół w swoim pokoju. Jeśli korzystasz z komputera, możesz sprawdzić tabelę 3D, naciskając przycisk „3D” na zdjęciu.

Jeśli szukasz wyjątkowego stołu i sprytnego designu, stolik kawowy na czasopisma Avei to idealny wybór. Avei ma nowoczesną stalową konstrukcję z pięknymi, geometrycznymi kątami i elegancką powierzchnią. Powierzchnia ta połączona jest z uchwytem na gazety ze stylowej szarej wełny – jest to idealne miejsce na Twoje materiały do ​​czytania i czasopisma.

Avei łączy nowoczesny design i materiały z nutą stylu vintage i sprytną funkcjonalnością. Klasyczne kolory i wyraźne kąty oznaczają, że Avei będzie idealnie pasować do Twojego unikalnego wystroju i będzie się wyróżniać jako wysokiej jakości element współczesnego wystroju wnętrz.

MOŻEMY ZMODYFIKOWAĆ PRODUKT WEDLE TWOICH POTRZEB!

Jeśli chcesz zamówić stolik o innych, SPERSONALIZOWANYCH WYMIARCH oraz INNYCH KOLORACH / MATERIAŁACH skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na nawymiar@elensen.pl

Elensen to Twój dom

Nic nie daje większej radości niż nasze meble uatrakcyjniające Twój dom.