Uzyskaj 5% rabatu

na pierwsze zamówienie

z kodem

NEWTABLE

Errors found:

HELPER Sofa Side table Round

HELPER Stolik boczny do sofy okrągły

495 zł

(brutto)
  • Czarny Fenix NTM
  • Biały Marmur HPL

Najprawdziwszy stolik boczny ze wszystkich? Stolik Helper czyli stolik doczepiany na ramię sofy.

Helper bez problemu dostosujesz do rozmiaru swojej kanapy, zajmie Ci to jedynie minutę. Stolik dostosuje się do ramienia kanapy o szerokości od 1cm do 22cm.

Tworząc Helper przyświecała nam myśl o jego wyjątkowej funkcjonalności. Blat stołu o rozmiarach Ø35cm jest idealnym miejscem na iPad, 13 calowy komputer, piwo czy kieliszek wina lub cokolwiek innego.

Blaty dostępne są w kilku kolorach i mogą być wykonane z jednego z poniższych materiałów.

1. Fenix NTM – prawdziwy klasyk Elensen. 10mm grubości Compact z laminatem HPL Fenix. Niemal magiczny materiał - ultra matowy, satynowy, odporny na zarysowania. O materiale dowiesz się więcej na stronie www.fenixforinteriors.com

2. Laminat HPL o wyglądzie białego marmuru - 10mm grubości Compact z laminatem HPL o wyglądzie marmuru. Jest przyjemniejszy w użytkowaniu niż marmur. Co więcej, jest bardziej wytrzymały i praktyczny – odporny na smugi i plamy, a jeśli chcesz możesz go czyścić najmocniejszymi środkami czyszczącymi.

MOŻEMY ZMODYFIKOWAĆ PRODUKT WEDLE TWOICH POTRZEB!

Jeśli chcesz zamówić stolik o innych, SPERSONALIZOWANYCH WYMIARCH oraz KOLORACH skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na nawymiar@elensen.pl

Elensen to Twój dom

Nic nie daje większej radości niż nasze meble uatrakcyjniające Twój dom.